Cenově výhodné kurzy angličtiny pro děti a dospělé

Všem zájemcům nabízíme možnost studia angličtiny velmi levně v rámci certifikovaného kurzu pro budoucí učitele. Lektory jsou převážně rodilí mluvčí nebo vyučující se znalostí angličtiny na minimálně na úrovni C1.

Language and Training pořádá měsíční certifikované kurzy pro budoucí lektory. V kurzu se účastníci připravují na svoji novou profesi, v závěru dostanou mezinárodně uznávaný učitelský certifikát. Protože kvalita výuky je podmínkou pro získání certifikátu, hodiny jsou velice pečlivě připravené. Poznáte různé lektory, odlišné přístupy i tempo výuky, budete v intenzivním kontaktu s rodilými mluvčími. Zároveň je však třeba počítat s tím, že se většinou jedná o lektory – začátečníky, což s sebou může nést určitou nervozitu, ale i energii, nadšení a časté humorné situace. V době, kdy neprobíhá lektorský kurz, povede hodiny AJ zkušený lektor naší jazykové školy.

Angličtina pro dospělé

Kurzy pro dospělé probíhají celoročně a jsou rozděleny do čtyřměsíčních bloků:

podrobné info a přihláška >>>

Angličtina pro děti

Kurzy pro děti probíhají od září do června formou pravidelných kurzů a v červenci a srpnu formou týdenních intenzivních kurzů:

pravidelné kurzy – info a přihláška >>>

intenzivní kurzy – info a přihláška >>>