Cenově výhodné kurzy AJ pro děti, teenagery a dospělé

Potřebujete se zdokonalit v anglickém jazyce? Rádi byste konverzovali s rodiláky bez ostychu nebo si pouze chcete udržet angličtinu a nezapomenout, co jste se kdysi naučili? Chcete mít přátele z různých koutů světa? Tak čtěte dál, protože pro Vás máme skvělou nabídku!

Všem zájemcům nabízíme možnost studia angličtiny velmi levně v rámci certifikovaného kurzu TEFL (Teaching English as a Foreign Language) pro budoucí učitele. Lektory jsou převážně rodilí mluvčí z USA, Velké Británie, Austrálie, Nového Zélandu nebo vyučující se znalostí angličtiny na úrovni C1 a výše.

Každý měsíc pořádáme certifikované kurzy pro budoucí lektory. V kurzu se účastníci připravují na svoji novou profesi, v závěru dostanou mezinárodně uznávaný učitelský certifikát. Protože kvalita výuky je podmínkou pro získání certifikátu, hodiny jsou velice pečlivě připravené ve spolupráci s našimi TEFL trainery, kteří jsou již zkušení lektoři AJ.

Výhody? Poznáte různé lektory, odlišné přístupy i tempo výuky, budete v intenzivním kontaktu s rodilými mluvčími a zároveň s odlišnými přízvuky. Na výuku nic nepotřebujete, jen něco na psaní a dobrou náladu. Během výuky se střídá konverzace, gramatika, obohacuje se slovní zásoba apod.

Nevýhody? Je nutné počítat s tím, že se většinou jedná o lektory – začátečníky, což s sebou může nést určitou nervozitu, ale i energii, nadšení a velice často humorné situace.

Málem bychom zapomněli, v době, kdy neprobíhá TEFL kurz, povede hodiny AJ (pro kurzy pro dospělé) zkušený lektor (rodilý mluvčí) naší jazykové školy.

Angličtina pro dospělé

Aktuální kurz: zahájení v týdnu od 10.8.2020

podrobné info a přihláška >>>

Angličtina pro děti a teenagery

Kurzy pro teenagery probíhají od září do června formou pravidelných kurzů a v červenci a srpnu formou týdenních intenzivních kurzů.

pravidelné kurzy pro teenagery – info a přihláška >>>

Kurzy pro děti probíhají od září do června formou měsíčních kurzů v určených termínech a v červenci a srpnu formou týdenních intenzivních kurzů.

pravidelné kurzy pro děti – info a přihláška >>>

Letní intenzivní kurzy angličtiny pro děti a teenagery

Kurzy pro děti (8 – 9, 10 – 12 let) a teenagery (13 – 15 let) probíhají v červenci a srpnu formou týdenních intenzivních kurzů.

letní intenzivní kurzy  – info a přihláška >>>