Cenově výhodné kurzy AJ pro děti a dospělé

Všem zájemcům nabízíme možnost studia angličtiny velmi levně v rámci certifikovaného kurzu TEFL pro budoucí učitele. Lektory jsou převážně rodilí mluvčí nebo vyučující se znalostí angličtiny na úrovni C1 a výše.

Language and Training pořádá měsíční certifikované kurzy pro budoucí lektory. V kurzu se účastníci připravují na svoji novou profesi, v závěru dostanou mezinárodně uznávaný učitelský certifikát. Protože kvalita výuky je podmínkou pro získání certifikátu, hodiny jsou velice pečlivě připravené. Poznáte různé lektory, odlišné přístupy i tempo výuky, budete v intenzivním kontaktu s rodilými mluvčími. Zároveň je však třeba počítat s tím, že se většinou jedná o lektory – začátečníky, což s sebou může nést určitou nervozitu, ale i energii, nadšení a časté humorné situace. V době, kdy neprobíhá lektorský kurz, povede hodiny AJ zkušený lektor (rodilý mluvčí) naší jazykové školy.

Angličtina pro dospělé

Kurzy pro dospělé probíhají celoročně a jsou rozděleny do čtyřměsíčních bloků:

podrobné info a přihláška >>>

Angličtina pro děti/teenagery

Kurzy pro děti probíhají od září do června formou pravidelných kurzů a v červenci a srpnu formou týdenních intenzivních kurzů:

pravidelné kurzy – info a přihláška >>>

intenzivní kurzy – info a přihláška >>>