Angličtina pro dospělé

Neobvyklá výuka AJ

Potřebujete se zdokonalit v anglickém jazyce, chcete konverzovat s rodiláky, aniž byste se báli, nebo si pouze chcete udržet angličtinu a nezapomenout, co jste se kdysi naučili a navíc získat přátele z různých koutů světa? Tak čtěte dál, protože pro Vás máme skvělou nabídku!

Všem zájemcům nabízíme možnost studia angličtiny velmi levně v rámci certifikovaného kurzu TEFL (Teaching English as a Foreign Language) pro budoucí učitele. Lektory jsou převážně rodilí mluvčí z USA, Velké Británie, Austrálie, Nového Zélandu nebo vyučující se znalostí angličtiny na úrovni C1 a výše.

Každý měsíc pořádáme certifikované kurzy pro budoucí lektory. V kurzu se účastníci připravují na svoji novou profesi, v závěru dostanou mezinárodně uznávaný učitelský certifikát. Protože kvalita výuky je podmínkou pro získání certifikátu, hodiny jsou velice pečlivě připravené ve spolupráci s našimi TEFL trainery, kteří jsou již zkušení lektoři AJ.

Výhody? Poznáte různé lektory, odlišné přístupy i tempo výuky, budete v intenzivním kontaktu s rodilými mluvčími a zároveň s odlišnými přízvuky. Na výuku nic nepotřebujete, jen něco na psaní a dobrou náladu. Během výuky se střídá konverzace, gramatika, obohacuje se slovní zásoba apod.

Nevýhody? Je nutné počítat s tím, že se většinou jedná o lektory – začátečníky, což s sebou může nést určitou nervozitu, ale i energii, nadšení a časté humorné situace.

Málem bychom zapomněli – v době, kdy neprobíhá TEFL kurz, vede hodiny AJ zkušený lektor (rodilý mluvčí pro úroveň B1+) naší jazykové školy. Pro úroveň A2 máme zkušeného českého lektora AJ s britským přízvukem.

Hodiny jsou zaměřeny především na rozvoj komunikačních dovedností, nevyhneme se ale ani pokročilé slovní zásobě a gramatice. Výuka probíhá v prostorách jazykové školy Threshold Training Associates na Trnkově náměstí na Barrandově.

Aktuální kurz

úterý 16:30 – 18:00 úroveň A2 (mírně pokročilí) / cena 200 Kč
čtvrtek 16:30 – 18:00 úroveň B1 (středně pokročilí) / cena 200 Kč

Neznáte svoji jazykovou úroveň? Nevadí, zde se můžete otestovat.

Rádi bychom Vás také požádali o pravidelnou docházku a dochvilnost, ideálně abyste 5 – 10 min před kurzem byli již ve třídě. Začít včas je jak pro Vás, tak pro naše začínající lektory velmi důležité vzhledem ke splnění jejich povinností v lektorském kurzu.

Zrušení účasti v kurzu

  • pokud zrušíte svoji účast v kurzu méně jak 14 dní před zahájením, kurzovné se nevrací
  • pokud zrušíte svoji účast v kurzu 14 dní a více před zahájením kurzu, bude Vám kurzovné vráceno v plné výši
  • v případě zrušení kurzu ze strany jazykové školy Vám bude kurzovné neprodleně vráceno v plné výši
Pokud máte jakékoli dotazy týkající se kurzu, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Pro přihlášení do konkrétního kurzu vyplňte přihlašovací formulář.

TP form dospělí - měsíční

Přihláška do kurzu

Souhlas se zpracováním osobních údajů *