Angličtina pro dospělé po celý rok

Neobvyklá výuka AJ

Všem zájemcům nabízíme možnost studia angličtiny velmi levně v rámci certifikovaného kurzu TEFL pro budoucí učitele. Lektory jsou převážně rodilí mluvčí.

Language and Training pořádá  měsíční  certifikované  kurzy  pro  budoucí  lektory – rodilé  mluvčí  AJ.  V  kurzu  se  účastníci připravují na svoji novou profesi,  v  závěru  dostanou mezinárodně  uznávaný  učitelský  certifikát.  Protože  kvalita  výuky  je  podmínkou  pro získání certifikátu, hodiny jsou velice pečlivě připravené. Poznáte různé lektory, odlišné přístupy i tempo výuky, budete v intenzivním kontaktu s rodilými mluvčími.  Zároveň je však třeba počítat s tím, že se většinou jedná o lektory – začátečníky, což s sebou může nést určitou nervozitu, ale i energii, nadšení a časté humorné situace. V době, kdy nepoběží tréninkový kurz, bude hodiny AJ vést zkušený lektor naší jazykové školy.

Léto 2019
  • 08. července – 02. srpna 2019 ((TEFL kurz)
  • 12. srpna – 02. září 2019 (TEFL kurz)

Cena kurzu 200 CZK

Hodiny jsou zaměřeny především na rozvoj komunikačních dovedností, nevyhneme se ale ani pokročilé slovní zásobě a gramatice. Výuka probíhá v prostorách jazykové školy Threshold Training Associates na Trnkově náměstí na Barrandově.

úterý 16:30 – 18:00 úroveň A2 (mírně pokročilí)
čtvrtek 16:30 – 18:00 úroveň B2 (středně pokročilí)

Rádi bychom Vás také požádali o pravidelnou docházku a dochvilnost, min 5 – 10 min před kurzem být již v jazykové škole. Začít přesně včas je jak pro Vás, tak pro naše lektory velmi důležité vzhledem ke splnění jejich povinností a počtu odučených minut, snadnější organizaci, navíc se pak narušuje průběh výuky.
 
Pokud máte jakékoli dotazy, týkající se kurzu, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Pro přihlášení do konkrétního kurzu vyplňte přihlašovací formulář.

TP form dospělí

 

no images were found