Angličtina pro dospělé po celý rok

Neobvyklá výuka AJ

KAPACITA JE JIŽ NAPLNĚNA, PROSÍM, JIŽ SE NEPŘIHLAŠUJTE

Potřebujete se zdokonalit v anglickém jazyce, chcete už konečně začít konverzovat s rodiláky, aniž byste se báli, nebo si pouze chcete udržet angličtinu a nezapomenout, co jste se kdysi naučili a navíc získat přátele z různých koutů světa? Tak čtěte dál, protože pro Vás máme skvělou nabídku!

Všem zájemcům nabízíme možnost studia angličtiny velmi levně v rámci certifikovaného kurzu TEFL (Teaching English as a Foreign Language) pro budoucí učitele. Lektory jsou převážně rodilí mluvčí z USA, Velké Británie, Austrálie, Nového Zélandu nebo vyučující se znalostí angličtiny na úrovni C1 a výše.

Každý měsíc pořádáme certifikované kurzy pro budoucí lektory. V kurzu se účastníci připravují na svoji novou profesi, v závěru dostanou mezinárodně uznávaný učitelský certifikát. Protože kvalita výuky je podmínkou pro získání certifikátu, hodiny jsou velice pečlivě připravené ve spolupráci s našimi TEFL trainery, kteří jsou již zkušení lektoři AJ.

Výhody? Poznáte různé lektory, odlišné přístupy i tempo výuky, budete v intenzivním kontaktu s rodilými mluvčími a zároveň s odlišnými přízvuky. Na výuku nic nepotřebujete, jen něco na psaní a dobrou náladu. Během výuky se střídá konverzace, gramatika, obohacuje se slovní zásoba apod.

Nevýhody? Je nutné počítat s tím, že se většinou jedná o lektory – začátečníky, což s sebou může nést určitou nervozitu, ale i energii, nadšení a časté humorné situace.

Málem bychom zapomněli, v době, kdy neprobíhá TEFL kurz, povede hodiny AJ (pro kurzy pro dospělé) zkušený lektor (rodilý mluvčí) naší jazykové školy.

Léto 2019
  • 08. července – 02. srpna 2019 ((TEFL kurz)
  • 12. srpna – 02. září 2019 (TEFL kurz)

Cena kurzu 200 CZK

Hodiny jsou zaměřeny především na rozvoj komunikačních dovedností, nevyhneme se ale ani pokročilé slovní zásobě a gramatice. Výuka probíhá v prostorách jazykové školy Threshold Training Associates na Trnkově náměstí na Barrandově.

úterý 16:30 – 18:00 úroveň A2 (mírně pokročilí)
čtvrtek 16:30 – 18:00 úroveň B2 (středně pokročilí)

Rádi bychom Vás také požádali o pravidelnou docházku a dochvilnost, min 5 – 10 min před kurzem být již v jazykové škole. Začít přesně včas je jak pro Vás, tak pro naše lektory velmi důležité vzhledem ke splnění jejich povinností a počtu odučených minut, snadnější organizaci, navíc se pak narušuje průběh výuky.

Zrušení účasti v kurzu

  • Pokud zrušíte svoji účast v kurzu 14 dní před zahájením kurzu, kurzovné se nevrací.
  • Pokud zrušíte svoji účast v kurzu více než 14 dní před zahájením kurzu, bude Vám kurzovné vráceno v plné výši.
  • V případě zrušení kurzu ze strany jazykové školy Vám bude kurzovné vráceno v plné výši.
Pokud máte jakékoli dotazy, týkající se kurzu, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Pro přihlášení do konkrétního kurzu vyplňte přihlašovací formulář.

TP form dospělí